Καταχωρήθηκε στο Θέσεις Εργασίας Ετικέτες: Θέσεις Εργασίας, We are Hiring Εκτύπωση

Presales Engineer

Η εταιρεία COLLECTIVES A.E. δραστηριοποιείται στην Υλοποίηση Έργων Πληροφορικής στο Ιδιωτικό και Δημόσιο τομέα.

Για τις αυξημένες ανάγκες της σε Έργα Πληροφορικής που περιλαμβάνουν Ανάπτυξη Λογισμικού ζητείται Μηχανικός Υποστήριξης Πωλήσεων (Presales Engineers) που να διακρίνεται από ισχυρό ενδιαφέρον για το αντικείμενο, υψηλό επίπεδο τεχνογνωσίας, συνέπεια και επαγγελματισμό.

Περιφραφή Θέσης – Καθήκοντα

Τα καθήκοντα του/της υποψηφίου/ας περιλαμβάνουν:

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτατης Σχολής στον χώρο της Πληροφορικής Επιστήμης
  • Τουλάχιστον τριετής (3) διαπιστωμένη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (Presales)
  • Εμπειρία στη συγγραφή τεχνικών παραδοτέων με έμφαση σε Λογισμικό και Υπηρεσίες
  • Αναλυτική σκέψη και ευελιξία στην εύρεση λύσεων
  • Οργανωτικές, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)

Επιθυμητά προσόντα

  • Μεταπτυχιακός Τίτλος στον χώρο της Πληροφορικής

Η Εταιρεία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προσόντων
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ιδιωτική ομαδική ασφάλιση
  • Συνεχή εξέλιξη σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Αποστολή Βιογραφικών στο

{convertforms 1}